тормыш

Wiktionary проектыннан
Моңа күчү: навигация, эзләү

Tatarça[үзгәртү]

İsem[үзгәртү]

тормыш

Этимология[үзгәртү]

Әйтелеш[үзгәртү]

Халыкара фонетик әлифбасы: / /.

TT: Фонема кирәк.

Субстантив[үзгәртү]

Чит тел эквиваленты[үзгәртү]

  • Fransiä:
  • İnglizçä: [[]]
  • Niderland: [[]]
  • Qırımtatarca: ayat
  • Rusça: [[]]
  • Suomiçä: [[]]
  • Şvedça: [[]]
  • Törekçä: [[]]


Төрләнеш[үзгәртү]

TT: Cyrillic inflective qirek.

Синоним[үзгәртү]

Антоним[үзгәртү]

Һипероним[үзгәртү]

Һипоним[үзгәртү]